06 Лют 2024, 11:25

McDonald’s представив власний автомобіль Burgercuda

McDonald’s представив оновлену лінійку своїх класичних бургерів, назвавши їх «найгарячішими, найсоковитішими і найсмачнішими класичними бургерами в історії». Однак ця новина привернула увагу культового маскота мережі Гамбурглера, який на своєму кастомному Plymouth Barracuda 1970 року, Burgercuda, має намір викрасти ці нові бургери.

Сумнозвісний викрадач бургерів вирушив у подорож від узбережжя до узбережжя, і якщо людина помітить його та Burgercuda, то отримає винагороду, зокрема шанс виграти безкоштовні бургери в McDonald’s протягом року.

Примітно, що Burgercuda прикрашена фірмовими чорно-білими смужками персонажа, червоними акцентами і має безліч модифікацій на тему бургерів.

Серед інших помітних деталей автомобіля — логотип McDonald’s на решітці радіатора, номерний знак «RBL RBL» червоними літерами, центральна консоль з підігрівом бургерів, жовта ручка перемикання передач та золоті арки McDonald’s, вибиті на рульовому колесі.

Різноманітні нагороди за виявлення Burgercuda включають подарункову картку Arch Card, сувенірну продукцію в стилі гамбургерів та головний приз — безкоштовні бургери протягом року.

«McDonald’s створив спадщину на подачі смачних бургерів, але кожного разу, коли у нас є можливість зробити найкраще ще кращим, ми використовуємо її, — сказав Тарік Хассан, директор з маркетингу та взаємодії з клієнтами McDonald’s. — Не дивно, що ці зміни привернули увагу нашого найбільшого шанувальника бургерів — Гамбурглера. Ми раді, що шанувальники зможуть приєднатися до розваг, шукаючи його під час крадіжки бургерів. Ніколи не знаєш, де він з’явиться наступного разу».

Зацікавлені учасники можуть взяти участь у розіграші, відсканувавши QR-код на автомобілі Гамбурглера або відвідавши спеціальний сайт розіграшу до 25 лютого.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео