20 Лис 2023, 11:02

Mattel створив ляльку Мераю Кері до різдвяного сезону

Насичений різдвяний сезон Мераї Кері став ще більш святковим з випуском офіційної ляльки Барбі на її честь.

Mattel створив ляльку, щоб віддати данину поваги одній з найкращих виконавиць усіх часів, найбільш відомій своїми хітами і, звичайно ж, улюбленою святковою класикою «All I Want for Christmas Is You». На хвилі успіху фільму про Барбі та після завершення туру Кері «Merry Christmas One and All», офіційно ліцензована лялька повторює образ співачки у блискучій червоній сукні з сліпучими срібними аксесуарами та червоними туфлями на високих підборах.

Натхненна подібним вбранням, яке Кері одягала на сцену, лялька йде в комплекті з мікрофоном. У комплект входить підставка для ляльки та сертифікат автентичності, що додає їй колекційної цінності.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Окрім гламурної сукні, характерний стиль співачки переданий у кожній деталі.

І жоден святковий образ не буде досконалим без аксесуарів. Лялька прикрашена блискучими срібними аксесуарами, які доповнюють її святковий ансамбль, включаючи фірмову каблучку у вигляді метелика.

Компанія Mattel прокоментувала: «Лялька Барбі Мераї Кері у святковому образі відображає неймовірний талант і сліпучий стиль неймовірної вокалістки».

Кері, тим часом, називає це «мрією, яка буває раз у житті», додаючи: «Якби я могла повернутися назад і сказати своїй маленькій дівчинці, що одного дня у мене буде Барбі, зроблена за моєю подобою, я думаю, вона була б у захваті! Я сподіваюся, що всі колекціонери та шанувальники в усьому світі насолоджуються святковим сезоном, і сподіваюся, що Барбі Мераї стане чудовим доповненням до нього!»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео