13 Май 2022, 12:43

Mattel розширює асортимент інклюзивних ляльок Барбі

Mattel розширює асортимент ляльок Барбі, сподіваючись, що більше дітей знайдуть фігурку, яка їм сподобається. Незабаром до різноманітної лінійки приєдналися ляльки Барбі зі слуховими апаратами, лялька Кен із шкірним захворюванням вітиліго та лялька з протезом ноги.

Для точного представлення людей, які носять слухові апарати, Mattel проконсультувалася з доктором Джен Річардсон, яка займається вивченням втрати слуху та підвищення обізнаності протягом 18 років, щоб допомогти розробити нову ляльку. У своїй заяві доктор Річардсон каже, що її схвилювала можливість того, що її маленькі пацієнти гратимуть із Барбі, яка схожа на них.

У колекції 2022 року також є ляльки з більш пишними формами та меншим бюстом. Вони надійдуть до магазинів, включаючи Amazon, Target та Walmart, починаючи з червня за ціною 9,99 доларів.

«Ми прагнемо продовжувати випускати ляльок із різними відтінками шкіри, типами статури та інвалідністю, щоб відображати різноманітність, яку діти бачать у навколишньому світі», — розповідає Ліза Макнайт, виконавчий віце-президент та глобальний керівник напряму Барбі та ляльок Mattel.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео