16 Бер 2023, 16:19

Mastercard презентувала книгу з історіями успіху 25 жінок-новаторок

У книзі, приуроченій до 25-річчя легендарної платформи Priceless, зібрані надихаючі історії видатних художниць, науковиць, політичних діячок, підприємиць з усього світу. Однією з героїнь проєкту стала Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України.

Компанія Mastercard представила колекційну настільну книгу «Lasting Legacy – Honoring 25 Visionaries to Celebrate 25Years of Priceless» («Довговічне надбання. Історії 25 візіонерок на честь 25-річчя платформи Priceless»), що об’єднала найбільш надихаючі історії жінок-лідерок зі сфери мистецтва, спорту, політики, готельного бізнесу, фінансових сервісів та інших. Книга випущена в рамках Місяця жінок та приурочена до 25-річного ювілею знаменитої платформи Mastercard Priceless, що понад чверть століття поєднує людей з їхніми захопленнями. 

Mastercard прагне створити світ з рівними можливостями для всіх, і цей проєкт – ще один крок компанії у розкритті потенціалу жінок та відзначенні їхньої ролі у суспільстві. Досліджуючи внесок цих новаторок, книга покликана надихнути читачів до дій у власному житті та суспільстві для вирішення проблеми гендерної нерівності й створення більш інклюзивного майбутнього.

Ця книга стала для нас справжнім свідченням любові та вшанування жінок, які сприяють прогресу і розвивають громади в усьому світі. Ми сподіваємось, що історії з книги спонукатимуть читачів, незалежно від їхньої статі, йти за покликом своїх захоплень та позитивно впливати на суспільство, надихаючи наступні покоління.
Беатріс Корначчіа
старша віцепрезидентка Mastercard з маркетингу та комунікацій регіону ЕЕМЕА

Книга висвітлює історії жінок, серед яких Наоко Ямадзакі, астронавтка та інженерка; Раха Мохаррак, мандрівниця; Амбарін Муса, засновниця та генеральна директорка Yabi від  Souqalmal; Судха Мурті, письменниця та меценатка; Ванджіра Матай, екозахисниця та активістка; Ола Дудін, співзасновниця та генеральна директорка BitOasis, Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України та інші. 

У сучасному світі, який швидко розвивається, цифрова трансформація стала потужним інструментом для розширення можливостей людей і спільнот. Завдяки технологіям, ми здатні об’єднувати людей по всьому світу та надавати їм доступ до ресурсів і можливостей, як ніколи раніше. Працюючи разом над цими трансформаціями та розвиваючи культуру співпраці, поваги та взаємодопомоги, ми створюємо справедливе та процвітаюче майбутнє з рівними можливостями для всіх.
Валерія Іонан
заступник Міністра цифрової трансформації України

Книга «Довговічне надбання. Історії 25 візіонерок на честь 25-річчя платформи Priceless» відображає еволюцію платформи Priceless від Mastercard, яка трансформувалася разом із компанією та вподобаннями споживачів. У той час як платформа Priceless відзначає свій 25-річний ювілей, Mastercard продовжує підтримувати захоплення людей в усьому світі, відкриваючи їм можливості втілювати свої прагнення і мрії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео