Маскот Duolingo відвідав світову прем’єру фільму «Барбі»
24 Лип 2023, 12:27

Маскот Duolingo відвідав світову прем’єру фільму «Барбі»

Зелена сова Дуо, маскот застосунку для вивчення іноземних мов Duolingo, з’явилась на прем’єрі фільму «Барбі» у Лос-Анджелесі минулого тижня. Вона пройшлась рожевою килимовою доріжкою, де були присутні зірки фільму— Раян Гослінг і Марго Роббі.

Величезна сова вже не вперше з’являється на цій поп-культурній події. Користувачі соціальних мереж помітили, що додаток для вивчення іноземних мов відредагував і вставив Дуо у сцени з фільму Грети Гервіг.

Також бренд створив 30-секундний рекламний ролик, який буде показаний у кінотеатрах США перед початком сеансів «Барбі».

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Рекламний ролик транслюватиметься у понад 1600 локаціях на більш ніж 2000 екранах, починаючи з 21 липня, і триватиме протягом наступних трьох тижнів.

Незважаючи на те, що існує понад 100 офіційних партнерств з «Барбі», Duolingo не є одним з них, і йому не довелося витрачати бюджет на співпрацю з Mattel або Warner Brothers.

Розкажіть друзям про новину