19 Сер 2022, 12:48

Малюнок 8-річної українки став обкладинкою пісні EPOLETS та Люка Прітчарда з гурту The Kooks

Усі кошти з продажу пісні Freedom на стрімінгових платформах підуть на підтримку програми реабілітації «Незламна мама» від «Фонду Маша».

25 днів маленька Соломія разом з мамою та ще трьома сотнями людей провела в полоні в темному підвалі школи в селі Ягідне, що на Чернігівщині. Щоб розрадити полонених дітей, батьки дозволили їм розмалювати стіни підвалу.

Спочатку діти малювали по стіні звичайними ручками. А коли я знайшла в підвалі гуаш – то в малих почалося справжнє свято. Моя дитина малювала на стіні монстрів. Так вона позбавлялася свої жахіть. А монстри, що нас оточували, ставали менш страшними. Точно знаю, що це допомогло їй пережити полон. І нам всім також – бо ми, дорослі, дивилися на ці малюнки і розуміли: маємо триматися заради дітей.
Ярослава
мама 8-річної Соломії

Малюнки Соломійки зі стіни в підвалі стали обкладинкою пісні під символічною назвою Freedom. Це результат українсько-британської колаборації гурту EPOLETS та Люка Прітчарда з гурту The Kooks.

Ця пісня – спроба вкотре пояснити світу за межами України, яку трагедію переживає зараз наша держава і кожен з українців окремо. Вона про людей, що втратили свої дома, втратили рідних, втратили спокій. Але не втратили віру в перемогу і майбутнє. Ця пісня про всіх нас, хто зараз втратив землю під ногами, але не втратив себе і вірить, що ми відбудуємо наш дім.
Павло Варениця
фронтмен гурту EPOLETS

До речі, саме Павло знайшов авторку малюнку з підвалу і її маму і зв’язався з «Фондом Маша», щоб допомогти їм. Так Ярослава і Соломія потрапили до програми «Незламна мама» – спеціально розробленого курсу реабілітації жінок та дітей, що постраждали від війни.

Гурт EPOLETS продовжить допомагати «Незламним мамам» і надалі – всі кошти з продажу пісні Freedom на стрімінгових платформах підуть в підтримку цієї програми.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео