24 Май 2022, 14:08

Лондон — найкраще місто для досвідчених діджитал-маркетологів. Результати дослідження The Local Talent Index

Оскільки 16% компаній у всьому світі вже пропонують 100% віддалену роботу, дослідження The Local Talent Index показує міста, які найкраще підходять для «нової норми роботи». Результати показують, де можна знайти найкращих талантів у різних галузях і наскільки легко наймати віддалених співробітників у кожній локації.

Нова норма дистанційної роботи дозволяє містам забезпечити зріст своєї економіки, оскільки жителі отримують високооплачувані віддалені посади в іноземних компаніях. У цьому контексті The Local Talent Index використовує дані для вивчення конкурентоспроможності робочої сили міст у різних галузях, а також аналізу інфраструктури віддаленої роботи та відповідності законодавства у кожній локації. 

Глобальна HR-платформа WorkMotion розпочала дослідження з визначення списку показників, які впливають на здатність міста розвивати віддалену робочу силу, досліджуючи концентрацію місцевих талантів, середню зарплату молодшого та досвідченого спеціалістів та існуючу інфраструктуру віддаленої роботи. Потім дослідники відібрали 100 міст для аналізу відповідно до їх глобального значення та надійності наявних даних.

У ході дослідження проаналізували шість професій, в яких віддалена робота стає все більш поширеною. Спочатку розглянули доступ до талантів у кожному місті і, щоб відобразити потребу у віддалених працівниках різного рівня кваліфікації, оцінили концентрацію молодших талантів та досвідчених спеціалістів.

Результати показують міста, які найкраще можуть конкурувати на глобалізованому ринку віддаленої праці майбутнього.

  • У категорії менеджерів з цифрового маркетингу Буенос-Айрес займає 1-е місце серед молодих талантів, а Лондон — 1-е місце серед досвідчених спеціалістів.
  • Дублін займає найвище місце за простотою дотримання законодавства, що є показником того, наскільки добре місцеві органи влади сприяють дистанційній роботі, за ним йдуть Гельсінкі та Торонто на другому та третьому місцях.
  • Найбільше коворкінгів у Лондоні — 334, за ним йдуть Нью-Йорк і Бангалор (Індія).
  • У категорії HR-ників Буенос-Айрес очолює рейтинг серед молодих талантів, а Бангалор — серед досвідчених спеціалістів.
  • Що стосується експертів з кібербезпеки, то Бангалор має найвищі результати серед молодих талантів, а Лондон — серед досвідчених спеціалістів.
  • У категорії data scientists Лондон очолює рейтинг серед молодих талантів, а Бангалор — серед досвідчених спеціалістів.
  • У категорії розробників відеоігор Буенос-Айрес займає 1-е місце серед молодих талантів, а Бангалор — серед досвідчених спеціалістів.
  • Щодо розробників, Сеул займає 1-е місце серед молодих талантів, а Бангалор —  серед досвідчених спеціалістів.

10 найкращих міст для діджитал-маркетологів

Повне дослідження дивіться тут.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео