29 Чер 2023, 15:57

Liquid Death випустив музичний альбом, створений з хейтерських коментарів

Від хейту інтернет-користувачів до виробництва клізми, натхненної альбомом Blink-182, Liquid Death прагне закріпитися в історії як беззаперечно панк-роковий бренд води.

Новина за темою
Пластикові пляшки у грудях та сідницях: Liquid Death відкрив клініку «пластичної» хірургії

А що може бути кращим способом зробити це, ніж випустити альбом, сповнений ненависті? Liquid Death представив свій третій повноформатний студійний альбом «Greatest Hates Volume III». І згідно з промо-відео альбому, його основним джерелом натхнення були реальні хейтерські коментарі, які бренд отримує в мережі.

Це танцювальний поп-альбом у стилі 80-х років, що складається з 10 треків, який можна прослухати на Spotify та YouTube або придбати на вінілі, з вокалом та інструментальною грою таких знаменитостей, як скейтбордиста Тоні Хоука, гітариста Френка Аїро з рок-гурту My Chemical Romance, басиста Тоні Каналя з гурту No Doubt, вокаліста гурту Sugar Ray Марка Макграта, барабанщика гурту At the Drive-In Тоні Хаджара та інших.

Альбом містить такі пісні: «Worst Name For A Water Company», «You Deserve Your Mouth Pissed In», «This Is Very Demonic та Rather Cut My Own Dick Off».

«Я усвідомив свій справжній потенціал як співака лише тоді, коли записав пісню «Worst Name For A Water Company, – прокоменутвав Тоні Хоук. – Тепер я готовий сміливо зробити крок у свою наступну кар’єру завдяки передбачливості Liquid Death. Ріку Рубіну краще бути готовим».

Новий альбом вийшов після альбомів «Greatest Hates Volume I» та «Greatest Hates Volume II», які з моменту випуску у 2020 році зібрали понад 627 000 прослуховувань на Spotify і близько 2 700 слухачів щомісяця.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео