15 Бер 2023, 16:08

Київська інклюзивна пекарня представила фотопроєкт із людьми з ментальною інвалідністю

Інклюзивна пекарня Good Bread представила фотопроєкт «Сій хліб і квіти всупереч напастям», головними героями якого стали люди з ментальною інвалідністю, які випікають хліб.

«Рік ми живемо у суцільній темряві. Ми змушені прийняти невідворотність війни і біль несправедливих втрат. Але в пітьмі з’являється надія. Бо там, де є надія – там сила. Наша сила – сіяти хліб і квіти. Всупереч темряві і болі, щоб давати надію на світло тим, хто поруч. Ми даємо людям з інвалідністю надію, що вони зможуть відчути власну силу і навіть допомагати іншим. Ми даємо надію людям, яким потрібен хліб, що вони не залишаться наодинці. Ця зйомка – стверждення того, що світло в нас», – говорять креатори проєкту.

«У нас стільки надії, що світанок обов’язково настане. Не може не настати. І він буде найсвітлішим з усіх, які ми коли-небудь бачили. Треба тільки не зупинятись, не опускати рук, а сіяти – надію, хліб і квіти».

У рамках проєкту київська пекарня також почала збір на безкоштовні паски до Великодня для військових та цивільних на прифронтових територіях.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео