04 Июл 2022, 12:30

Креативний фронт: досвід дизайн-агенції Qream

З дня заснування агенції ми створюємо de la creme бренд айдентику та інтерфейси для продуктів зі всього світу. І підтримуємо Україну. Тож з початку війни, як і більшість наших колег, ми долучились до креативного фронту.
Богдан Паладійчук
СЕО та Chief Design Officer в Qream

Співдія

Qream запустили волонтерську платформу Співдія за підтримки Офісу Президента України для того, щоб з‘єднати потреби населення у гуманітарній допомозі із можливостями. У результаті вже 200 тисяч українців долучилися до ініціативи, а сам проєкт масштабувався і тепер надає грантові можливості для підприємців.

Ukrainian heroes

В колаборації з талановитими Respect, Studio Qream створили сайт пам’яті українських героїв з продажем NFT. Це вікіпедія війни, що присвячена героям українців та увічнює їхні історії. 

Патріотичні кейси

Зробили ілюстрації для Oriental Case, щоб усі українці купляли патріотично стильні кейси та допомагали збирати гроші в ЗСУ. Їх можна придбати тут.

Харківська символіка

Шеврон для підрозділу ТрО “Харків“: «тепер захисники України не тільки сильні, а й стильні».

Шоуріл проєктів війни

Qream закликає слухати українське та топити за офіґений український контент. Так народився кліп Зміулан для друга та музиканта Authentix, тизер якого можна побачити в шоурілі агенції.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео