10 Лют 2023, 16:29

Котик з ТРО, котик-морпіх та котик-медик: в Україні створили NFT-колекцію із зображенням котів-героїв ЗСУ

Команда UACatsDivision спільно з UNITED24 та крипто-медіа ресурсом Incrypted оголошують про створення першої національної NFT-колекції із зображенням котів-героїв ЗСУ. Усі зібрані від продажу кошти будуть скеровані на купівлю бойових морських дронів. Амбітна мета проєкту — зібрати 40 мільйонів гривень.

UACatsDivision — це перша NFT-колекція із зображенням котів ЗСУ. Котик з ТРО, котик-морпіх, котик-медик, котик-журналіст і ще 10000 різних котів, які боронять рідну землю від ворога. Бажаючі можуть створити свого унікального пухнастого героя та зробити власний внесок в перемогу України.

Зараз в Україні формується перший у світі флот морських дронів. Це технологічна розробка, яка дасть змогу захистити акваторії українських морів та мирні міста від російських ракет. Морські дрони можуть виконувати одразу декілька бойових завдань: проводити морську розвідку, спостерігати за береговою активністю, та наносити вогневі ураження по цілях. Разом українці створюють технологічну історію.
Михайло Федоров
Віцепремʼєр-міністр — Міністр цифрової трансформації України

Мета проєкту полягає в тому, щоб в результаті продажу всіх створених NFT-зображень колекції зібрати 40 мільйонів гривень. Усі кошти будуть скеровані на придбання 4 бойових одиниць першого у світі флоту морських дронів, а унікальний NFТ-кіт залишається у власності покупця.

Наша місія — висвітлити героїзм нашого народу в боротьбі за свободу та незалежність України. Ми хочемо викарбувати котів ЗСУ у вигляді NFT-колекції, яка назавжди залишиться символом нескореності та незламності українського народу.
Дмитро Курікша
співзасновник проєкту UACatsDivision

Колекція створюється разом з крипто-медіа Incrypted, які з початку повномасштабного вторгнення організовують збори коштів на благодійні проєкти від світової крипто-спільноти. Новачків це може підштовхнути зробити перший крок до пізнання крипто-світу та одночасно допомогти ЗСУ.

Зазвичай процедура створення NFT-колекції та її повний розпродаж відбувається в досить обмежений проміжок часу. Початок розпродажу стартує 22 лютого 2023 року.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео