08 Тра 2023, 16:51

Король Чарльз ІІІ закликав брати тварин з притулку, а не купувати

У новій кампанії для PetSmart «Charities» комік Дена Карві перевтілився у свого культового персонажа зі скетч-серіалу «Суботній вечір у прямому ефірі» — нового короля Чарльза ІІІ і закликав глядачів не брати собі спанієля під час лихоманки перед коронацією, а замість цього взяти собаку з притулку через PetSmart Charities.

«Собаки з притулку — неймовірно люблячі собаки, і вони будуть ставитися до вас, як до членів королівської родини. Чи не так, Лайнусе?», — сказав він.

«Маючи мільйони домашніх тварин, які потребують домівки, ми знали, що потрібно мислити масштабно, щоб привернути увагу до цієї нагальної проблеми, — сказала президентка PetSmart Charities Еймі Гілбріт. — Є небагато моментів, важливіших за коронацію нового короля, і існує нагальна потреба в людях з великою любов’ю та невеликим додатковим простором у їхніх домівках, щоб усиновити нового найкращого друга».

Новий ролик, який сьогодні дебютує в діджитал та соціальних мережах, з’явився всього за день до дня коронації Чарльза ІІІ.

Карві відомий тим, що зіграв принца Чарльза у скетчі SNL у 1993 році, в якому він вирішує стати «тампоном у штанях жінки, яку він кохає» — подруги Камілли Паркер Боулз, замість того, щоб зайняти трон.

Ролик був розроблений креативним агентством Раяна Рейнольдса Maximum Effort.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео