10 Тра 2023, 17:20

Колір 2025 року вже з’явився

Всього за кілька місяців штучний інтелект перевернув світ. Всі пережили відтінок Темних віків, коли пандемія нагрянула без попередження. Незважаючи на це, компанія Worth Global Style Network (WGSN), яка спеціалізується на прогнозуванні трендів, оголосила «Сутінки Майбутнього» кольором, який буде актуальним у 2025 році.

WGSN, яка стверджує, що прогнозує тренди з точністю до 90%, разом зі своїм сестринським брендом Coloro представила «Future Dusk» – темно-фіолетовий колір з відтінком нічного неба, як візуальний знімок фізичного, віртуального та фантастичного ландшафтів 2025 року, слідом за прогнозами «Діджитал лаванди» як кольору року 2023 року та «Абрикосової кісточки» на 2024 рік.

«Майбутні сутінки мають відчуття таємничості та ескапізму», – деталізує систему кольорів Coloro. Вона додає, що синьо-фіолетовий викликає «сюрреалістичні та потойбічні якості, які відповідають впливу другої космічної ери».
«Він також підживлює теми переходу, чи то від темряви до світла, чи то від сутінків до світанку, що робить його ідеальним для періоду величезних змін».

Як описує Architectural Digest, сюрреалістичний відтінок 2025 року нагадує футуристичне діджитал мистецтво та глибоке небо, а також риси природи, які водночас здаються потойбічними.

Як і в інших прогнозах щодо кольору року, Coloro базує свої визначальні відтінки на уявленнях про нові патерни в суспільстві. Наприклад, Future Dusk відображає зростаючий магнетизм космічного туризму, штучного інтелекту та метапростору, а також інших тем, які переходять у сфери технологій, творчості, політики та екології.

Future Dusk можна наносити на одяг або інтер’єри, щоб створити стейтмент, або ж використовувати як грайливий нейтральний колір, що слугує «свіжим поглядом на надійний темно-синій», за словами Coloro. У металізованому виконанні колір має «небесну привабливість».

Разом з примхливим фіолетовим, WGSN та Coloro вже розробили повну палітру для сезону весна/літо 2025. Серед інших відтінків такі: Aquatic Awe – «трансформаційний бірюзовий, що оспівує дивні та дивовижні аспекти природи», а також синтетичну привабливість цифрового світу; Sunset Coral – «енергійний і приємний колір, що апелює до прагнення до радості»; Transcendent Pink – «ледь помітний відтінок, який більше схожий на піднесений нейтральний, ніж на традиційний рожевий» і Ray Flower – «променисто-жовтий з теплою та привабливою якістю».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео