23 Июн 2022, 10:12

KFC тестує упаковку, яка після використання перетворюється на добриво

KFC в Сінгапурі випробовує упаковку для своєї продукції на рослинній основі, призначену для перетворення на добрива. Це вперше у світі для гіганта фаст-фуду. Проект став можливим завдяки запатентованій системі місцевого стартапу з упаковки харчових продуктів TRIA і випробовування проходитиме протягом шести місяців.

Оновлені обгортки та коробки виготовлені із суміші паперу та природного біопластику, причому останній виготовлений з натуральних інгредієнтів, таких як кукурудза та целюлоза цукрової тростини, що поставляються із США, Таїланду та Тайваню.

Але споживачі цього не впізнають, оскільки упаковка виглядає так само, як і оригінал.

Після того, як упаковка викидається, сміттєпереробний завод збирає харчові відходи і упаковку з KFC, а потім перетворює все на готове для ферми добриво всього за 24 години. Кінцевий продукт використовуватиметься для підтримки сільського господарства країни.

Установка здатна перетворити 1000 кг харчових відходів у від 200 до 300 кг рослинної їжі.

«У всьому світі жодному бренду фаст-фуду не вдалося замкнути цикл одноразової упаковки для їжі», — пояснюють KFC Singapore і TRIA в прес-релізі.

Справа не лише у світовій пластиковій проблемі, TRIA зазначає, що потреба в екологічно чистих добривах стає дедалі актуальнішою, оскільки конфлікт між Україною та росією порушив постачання.

Стартап із упаковки також працює з норвезьким виробником добрив Yara International, щоб зробити систему масштабнішою, а також перетворити добрива на товарне виробництво.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео