25 Сер 2023, 15:15

KFC та Dead Man’s Fingers приготували ром зі смаком курки

KFC об’єднав зусилля з Dead Man’s Fingers (DMF), британським брендом рому, щоб створити ром, який такий смачний, що хочеться облизати пальці.

Для цього дует включив до складу лікеру оригінальний рецепт KFC, що складається з 11 трав, спецій і навіть аромату золотистого хліба.

Дизайн пляшки пряного рому KFC X DMF є візуальним свідченням цієї унікальної колаборації. Він включає в себе елементи фірмового стилю KFC, на етикетці помітне зображення культового полковника Сандерса та білі смуги, що нагадують фірмові відерця KFC. Крім того, на пляшці розміщено оригінальний логотип DMF.

У рамках запуску шанувальники зможуть відвідати поп-ап магазин у місті Маргейт, Великобританія, де бармен приготує серію коктейлів з новим ромом. До того ж, до напоїв можна буде замовити безкоштовну курку мережі.

Лікер можна буде використовувати як міксер, щоб додати невелику порцію KFC у колу чи коктейль. Фанати KFC та любителі рому можуть знайти його на Amazon UK за 32 долари. Однак, вже на момент написання статті, він був розпроданий.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео