13 Лют 2024, 12:14

KFC створив колекцію каблучок зі смаженої курки на честь Дня закоханих

Цього Дня святого Валентина відзначається 40-річчя KFC у Таїланді. У рамках ексклюзивного святкування мережа представила колекцію каблучок зі смаженої курки «Fried Chicken Rings», кожна з яких створена з любов’ю та наповнена сутністю легендарної смаженої курки KFC.

Каблучки створені шляхом поєднання справжньої смаженої курки KFC зі стильним дизайном та витонченим досвідом спеціаліста з перетворення органічних речовин, лабораторії GEMORIES.

Ця унікальна співпраця перетворила хрустку смажену курку KFC на справжні коштовні камені за допомогою віртуального наукового процесу, що імітує природний процес утворення дорогоцінних каменів під впливом екстремальної температури 1 800 градусів і 11 годин тиску.

Сухайл Лімбада, директор з маркетингу KFC Thailand, сказав: «Цього року День святого Валентина в KFC — це не просто подача смачних страв, це святкування любові між нами, і можливість стати частиною унікальної історії кохання кожного тайця. Цього року ми робимо ще один крок вперед, пропонуючи вічне кохання через каблучку зі смаженої курки — ще одне нововведення для наших шанувальників KFC».

У цей День Святого Валентина KFC запрошує всі пари поділитися своїми історіями кохання з KFC, а 11 щасливих пар стануть власниками єдиної та неповторної каблучки зі смаженої курки.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео