27 Апр 2022, 12:05

KFC створив ексклюзивну сумку-багет

KFC UK представляє один зі своїх ексцентричних творів — ексклюзивну шкіряну сумку Wrapuette в культовому червоному відтінку бренду, призначену для того, щоб покупці могли носити рол твістер в «культовій формі багета 2000 року».

KFC, безсумнівно, неймовірно високо оцінює свій запуск модного одягу, кажучи, що стиль і вишуканість сумки «виходять далеко за рамки досяжності будь-якого дизайнера».

«Створений з професійною майстерністю, цей виріб традиційно розкішний, а майстри KFC невпинно працюють над створенням неперевершеного рівня досконалості», — йдеться в повідомленні бренду.

Щоб отримати цей предмет колекціонування, треба зайти на офіційний сайт, щоб приєднатися до списку очікування, і приготуватися викласти 198 фунтів стерлінгів (250 доларів) за аксесуар. Усі доходи від продажу підуть до Фонду KFC, який підтримує масові некомерційні організації, які розширюють права та можливості молоді у Британії.

В інтернет-магазині є інші товари, які включають толстовки, футболки, чохли для телефонів та шарфи за набагато нижчою ціною.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео