Каньє Вест призначив Гошу Рубчинського головним дизайнером Yeezy
14 Гру 2023, 11:06

Каньє Вест призначив Гошу Рубчинського головним дизайнером Yeezy

Американський репер Каньє Вест призначив головним дизайнером свого бренда Yeezy росіянина Гошу Рубчинського.

Новину про його призначення Вест опублікував на своєму акаунті в Х.

«Прихід цього легендарного російського дизайнера в Yeezy, провідний світовий бренд у музиці та моді, є важливим досягненням в історії дизайну», — йдеться у заяві.

X-RAY: конкурс маркетингових проєктів, що залишають слід

Ми шукаємо не гучні обіцянки, а кампанії, після яких залишилося відлуння. Подай заявку на X-RAY і доведи, що твій проєкт — серед найкращих.

Подати заявку на конкурс

У цей же час Рубчинський у соцмережах оголосив про розрив відносин з компанією Comme des Garçons та припинення роботи над брендом «Рассвет».

Нагадаємо, що у 2018 році Рубчинського звинуватили у розбещенні 16-річного хлопця через листування. Також він неодноразово висловлювався щодо прихильності до путінського режиму.

Розкажіть друзям про новину