18 Жов 2022, 15:33

Kalush Orchestra та The Rasmus анонсували вихід спільного треку

Під час Євробачення-2022 гурт Kalush Orchestra не тільки отримав перемогу, а й здивував шанувальників виконанням “Stefania” з іншими учасниками музичного міжнародного конкурсу. Серед яскравих колаборацій користувачам соцмереж запам’яталася співпраця із The Rasmus, що представляли Фінляндію. Музиканти заспівали мешап зі своїх конкурсних пісень.

Крім того, музиканти не тільки продовжили спілкування вже після закінчення конкурсу, а й вирішили створити для шанувальників спільний трек, який обіцяють представити вже цієї п’ятниці, 21 жовтня. 

У відео, яким обидва гурти поділилися в своїх Instagram-аккаунтах, анонсується назва «In The Shadows Of Ukraine». Це одразу наштовхує на думку, що це може бути нова версія легендарного треку «In The Shadows» гурту The Rasmus, яка розповідає про події в Україні.

Крім того, фінський колектив отримав від гурту Kalush Orchestra незвичайний подарунок – сопілку, таку, яка принесла гурту перемогу на Євробаченні-2022.

Ми отримали гарний подарунок від Калуша – традиційну народну сопілку з України, коли зустрілися з хлопцями. Лаурі вчиться грати на цьому інструменті, можливо, незабаром ми почуємо її в альбомі The Rasmus! На цьому ж інструменті Kalush Orchestra грали на сцені ESC, коли вони виграли конкурс у Турині.
музиканти гурту The Rasmus

Хто знає, можливо вже цієї п’ятниці прихильники зможуть почути цей інструмент у новій колоборації артистів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео