27 Вер 2023, 10:38

Johnnie Walker створив бутси з частин тих, що належали іконам жіночого футболу

Партнери та спонсори національної напівпрофесійної австралійської футбольної ліги AFL Women’s, компанія Johnnie Walker, спільно з креативним агентством Leo Burnett Australia відзначили прогрес, досягнутий у жіночому спорті, створивши п’ять пар футбольних бутс ручної роботи, виготовлених з бутс колишніх ікон жіночого футболу.

Ці бутси даруються нинішнім гравцям, надихаючи їх продовжувати сміливо йти вперед, уособлюючи стійкість, мужність і відвагу жінок, які йшли до них. Кампанія розповідає історії прогресу, який привів гру туди, де вона є сьогодні.

Бутси, розроблені майстринею Матеа Глущевич з Мельбурну, будуть подаровані генеральним менеджером АФЛ з жіночого футболу Ніколь Лівінгстон висхідним зіркам: Хлої Далтон, Емілі Бейтс, Еллі Андерсон та Ешлі Брейзіл під час медіа-заходу в Мельбурні. Ці чотири футболістки представляють наступне покоління гравців австралійської ліги, і креатори сподіваються, що одного дня вони передадуть бутси далі, коли гра буде розвиватися.

Джоді МакЛеод, менеджер з маркетингу Johnnie Walker, сказала: «Keep Walking вже більше двох десятиліть є неймовірним закликом до прогресу. Johnnie Walker прагне і надалі підтримувати першопрохідців, які щодня рухаються до прогресу, співпрацюючи з тими, хто зробив сміливі кроки, і з тими, хто буде продовжувати рухатися вперед, щоб штовхати Австралію вперед. Ці бутси є вшануванням 150 років, що знадобилися для заснування жіночих футбольних змагань, і святкуванням восьмого сезону AFLW».

Кампанія супроводжується фільмом, який документує історії жіночої гри. У ньому такі спортивні ікони, як Деббі Лі та Ерін Філліпс, розповідають про те, як вони зростали, граючи у гру, яка ніколи не була «призначена для них». У фільмі використані архівні кадри, які ніколи раніше не публікувалися, щоб простежити історію жіночого футболу в Австралії.

Інтегрована кампанія, що є відродженням філософії Johnnie Walker «Keep Walking», буде проходити на національному рівні в диджитал, соціальних, зовнішніх та інфлюенсерських медіа.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео