27 Лют 2023, 11:59

Із кліпів світових зірок видалили зображення України

Щоб нагадати людям, як важливо підтримувати жертв війни, Червоний Хрест Фландрії, бельгійський Червоний Хрест та агенція BBDO запустили кампанію у співпраці з міжнародними артистами, такими як Ed Sheeran, Editors, Tame Impala, George Ezra, Years & Years, Twenty One Pilots, Rudimental та Roméo Elvis.

Усі ці артисти, кліпи яких було знято в Україні до початку конфлікту, погодилися видалити образи України зі своїх оригінальних відео та показати сьогоднішню реальність подій у країні.

Тепер можна побачити нові версії “Malade” Roméo Elvis, “Paradise” Джорджа Езри, “Frankenstein” Editors, “Never Let You Go” Rudimental, “Nico And The Niners” Twenty One Pilots, “Let It Happen” від Tame Impala, “Shine” від Years & Years та пісня ‘2step’ від Ed Sheeran. Версії без декорацій та акторів, але з чорним екраном, що нагадує глядачам, що місця та люди в оригінальному музичному кліпі тепер «недоступні».

Нові версії кліпів зараз демонструються на музичних каналах, а також на сторінках YouTube організацій. Вони закликають людей підтримати жертв війни, зробивши пожертву.

«Наш обов’язок як гуманітарної організації — продовжувати допомагати всім постраждалим», — сказав Йоахім Деман, представник Червоного Хреста Фландрії. «Усі, хто хоче допомогти, можуть приїхати сюди. Ми можемо у співпраці з іншими товариствами Червоного Хреста надати таку необхідну гуманітарну допомогу. Наприклад, питну воду, продукти харчування, гігієнічні набори, одяг, електрогенератори чи медичну допомогу, психологічну підтримку, тому що не можна недооцінювати психологічну дію на постраждалих».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео