10 Тра 2023, 15:35

Казка про Троля, яка зцілює, пояснює та обʼєднує новопоштовські родини

У 2020 році напередодні Дня Святого Миколая діти співробітників Нової пошти отримали незвичайний подарунок — яскраву книгу «Троль, велетун та диво-автівка». Її головними героями стали мама і тато, що допомагають Святому Миколаю пакувати та доставляти дитячі подарунки. Так розпочався проєкт, який не тільки додав дітям позитивного настрою, а й розповів про те, наскільки важливу роботу виконують їхні батьки.

Уже наступного року вийшла друга казка про пригоди помічників Святого Миколая «Троль, зореліт та космічний камінчик». У 2022 році в Новій пошті точно вирішили, що попри війну, не будуть зупиняти проєкт. До того ж, у компанії поставили на меті випустити казку, яка б пояснила дітям тему війни і розкрила внесок їхніх батьків у майбутню перемогу.

У 2022 році ми вирішили випустити казку, яка б пояснила дітям тему війни. Для нас важливо було створити чесну історію, яка при цьому залишилася б казкою і мала терапевтичний ефект.
Команда проєкту

Робота над книгою «Троль, вантажний літак та чарівна веселка» тривала півроку. Команда проєкту, а це 5 дитячих психологів, письменниця, ілюстратори, редактори, представники дирекції з управління репутацією Нової пошти, створили казку, де головні герої долають будь-які перешкоди і доставляють не тільки подарунки дітям, а й необхідне родинам по всій країні, лікарям, військовим.

Наша казка має на меті налагодити зв’язки між казковими подіями та поведінкою у реальному житті, перенести книжкові, чарівні смисли у реальність. За допомогою казки ми планували розвинути в дітей емоційний інтелект, покращити їх соціальні навички, допомогти подолати страхи.
Команда проєкту

У грудні 2022 року казку отримали майже 25 тисяч дітей співробітників компанії. Окрім цього, команда дирекції з управління репутацією Нової пошти задіяла нестандартні інструменти просування, запросивши малечу на онлайн-презентацію казки. 28 грудня в прямому ефірі пісочною анімацією була створена візуалізація подій казки. На очах маленьких новопоштовців оживали вже знайомі їм герої, а історію для них читав сам Святий Миколай.

Із моменту випуску першої казки рівень обізнаності серед дітей співробітників у тому, де працюють та чим займаються їхні батьки, зріс у чотири рази. Рік від року зростає і рівень очікування дітьми виходу нової історії. Батьки у свою чергу діляться емоціями своїх дітей на сторінках у соціальних мережах — тільки про третю казку Нова пошта отримала понад 1000 позитивних згадок.

У Новій пошті вже розпочали роботу над новою книгою про пригоди Троля та помічників Святого Миколая. У 2023 році в компанії хочуть випустити нову казку, а також створити мультфільм за її мотивами, де всіх героїв будуть озвучувати співробітники Нової пошти та їхні діти.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео