04 Май 2022, 11:14

Instagram тестує функцію повноекранної стрічки новин, як у TikTok

Instagram тестує нову функцію, що зробить програму ще більш схожою на TikTok. Платформа експериментує з повноекранними стрічками новин. Адам Моссері підтвердив це у Twitter, заявивши, що у деяких стрічках почнуть з’являтися більші фотографії та відео.

Зображення, опубліковане Instagram, показує стрічку новин з повноекранними постами, з коментарями, підписами, лайками та іншими функціями, як у TikTok. Хоча панель «Stories» відсутня у верхній частині екрана на зображенні, представник Meta, каже, що зображення показує новинну стрічку, як тільки користувачі починають прокручувати, і що сторіс, як і раніше, будуть доступні у верхній частині їхнього екрану. Пошук, Reels, шопінг та власний профіль користувача, як і раніше, доступні за допомогою кнопок у нижній частині екрана. Повідомлення, повідомлення та нові функції публікації залишаються вгорі, поряд із можливістю переключення між обліковими записами. Пости із зображеннями та відео також будуть повноекранними.

Таке нововведення для Instagram не стало несподіванкою. Платформа активно просувала короткометражні відео серед креаторів та користувачів, пропонуючи грошові бонуси креаторам, що створюють найкращі Reels. І дуже хотіла б, щоб користувачі перестали репостити TikTok на платформу. Наприкінці квітня Моссері заявив, що платформа змінить свій алгоритм ранжування, щоб винагороджувати «оригінальний» контент у порівнянні з повторно розміщеним контентом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео