17 Кві 2024, 12:59

Іноземні добровольці одягли вишиванки із символами своїх країн з благодійною метою

Український бренд етнічного одягу Etnodim створив вишиванки, які присвятив країнам, що допомагають Україні.

До колекції увійшли жіночі й чоловічі вишиті сорочки, на яких зобразили символи державності США, Великобританії, Польщі, Латвії, Естонії, Литви, Франції, Німеччини та Канади. 

«Ми хочемо віддати шану і висловити повагу усім тим, хто став на захист свободи, незалежно від моменту історії та країни проживання. Ці герої віддали свої життя за побудову вільного і справедливого світу. Наша подяка — у кожному елементі орнаменту вишиванок, який займає особливе місце в історії боротьби народу за свою свободу», — прокоментував Etnodim.

Бренд та агенція Bickerstaff.734 створив відео-присвяту з іноземними добровольцями, які стали до зброї пліч-о-пліч з українцями та увійшли у Міжнародний легіон ГУР МО України. Герої одягли вишиванки, які представляють їхні країни.

«На цих відео обличчя героїв з різних куточків планети. Щодня вони ризикують життям, щоб відстояти свободу в Україні, а також цінності, що є спільними для усього цивілізованого світу», — написав бренд.

Для того, щоб допомогти воїнам Міжнародного легіону ГУР МО України Etnodim відкрив збір на засоби зв’язку. Зробити свій вільний донат можна за посиланням.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео