22 Чер 2022, 15:37

IKEA допомагає створити безпечні місця для біженців з України

IKEA створює безпечні місця для біженців з України разом з Blue Dots, організацією, започаткованою ЮНІСЕФ та УВКБ ООН, а також місцевою владою.

Blue Dots — це центри, які надають притулок, медичну та психологічну допомогу, а також допомагають возз’єднатись сім’ям, які залишили країну.

Щоб хаби більше були схожі на будинок для їхніх мешканців, IKEA взяла на себе дизайн інтер’єрів, маючи великий досвід у цій галузі.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Використовуючи стелажі KALLAX як перегородки та цупкі штори, меблевий гігант створив місце для усамітнення для кожного біженця. Ігрові та лаунж-зони призначені для спілкування гостей.

Будучи меблевою компанією, ІКЕА розуміє, як маленькі деталі, такі як рамки для картин, вази та рослини, можуть зробити тимчасовий житловий простір безпечним та затишним.

ІКЕА розробила проекти Blue Dots у Румунії та Польщі, а також працює над ними в Угорщині та Словаччині.

Центри Blue Dots є притулком для перепочинку та безпеки, і завдяки тонкому розумінню IKEA комфортних умов життя партнерство покликане полегшити та заспокоїти біженців.

IKEA, як і багато інших брендів пішла з росії на знак протесту проти війни. Тепер вона робить свій внесок у допомогу тим, хто травмований і залишився без даху над головою внаслідок війни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео