09 Січ 2024, 15:42

Хочу болю та хочу задоволення: кампанія фітнес-бренду показала дуальність людських бажань

Мережа люксових фітнес-клубів Equinox представила свою нову кампанію «Want It All», яка запрошує теперішніх та майбутніх клієнтів замислитися над тим, що їх мотивує, та досліджує людську складність бажань, які керують ними.

Кампанія включає ролик та серію зовнішньої реклами, що зображує різні виміри бажання, включаючи поблажливість, напругу, сексуальність, крайнощі, досягнення, ріст та успіх.

У кампанії «Want It All» Equinox кинув виклик апатії та покірності, надихаючи теперішніх та майбутніх членів прийняти бажання як рушій дії та паливо для високоефективного способу життя.

Розробкою кампанії займалось агентство Chandelier Creative.

Поточна ініціатива є продовженням маніфесту Equinox 2023 року «We Don’t Speak January», відкидаючи ідею швидкоплинних примх, які часто забарвлюють новорічні обіцянки, і зосереджуючись на глибинних людських мотиваціях.

Віце-президент Equinox та ECD Вілл Маєр сказав: «Want It All» — це запрошення пробудити бажання і дозволити йому підштовхнути вас до нових звершень. Натхненні нашим слоганом «Це не фітнес. Це життя», ми прагнули відобразити це відчуття бажання поза межами пастки обмежень і розширити цей образ за межі фітнесу. Тон кампанії — поетична розкіш, смілива та спокуслива, але з відтінком таємничості. Створення цих надихаючих зображень, які доповнюють, а не заперечують одне одного, вшановує людську складність у кожному з нас».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео