Хмарочоси біля Держпрому, метро на Троєщині: ШІ показав Україну майбутнього
22 Гру 2023, 14:57

Хмарочоси біля Держпрому, метро на Троєщині: ШІ показав Україну майбутнього

Фахівці GlobalLogic використовують можливості машинного навчання у проєктних задачах. А напередодні новорічних свят інженери компанії запитали у штучного інтелекту, як він уявляє Україну майбутнього. 

Нейромережа згенерувала кадри країни після 2030 року. На них Україна є технологічно розвиненою державою. Серед сюжетів: швидкісні потяги, доставка вантажів дронами, електротранспорт та електричні вітряки. Кияни можуть впізнати міст на Троєщину, по якому їде поїзд метро, а харків’яни — нові квартали з хмарочосами біля Держпрому. У Львові розвивається протезування, суперлюди з біонічними протезами будуть звичною частиною нашого майбутнього.

Також штучний інтелект зобразив втілення великої Мрії, спільної для всіх українців. 

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь
Якою Україну майбутнього бачать самі айтівці?
67% впевнені, що ШІ не замінить людей у роботі.

Інженери GlobalLogic відповіли на актуальне питання: чи зможе штучний інтелект замінити людей у робочих задачах? За результатами опитуванням понад тисячі експертів, більшість з них (67%) впевнені, що ШІ не замінить людей у роботі. Кожен десятий вважає, що у майбутньому штучний інтелект може взяти на себе побутові обов’язки: контроль за будинком та електричними пристроями, керування автомобілем і навіть трафіком у містах.

Загалом в опитуванні взяли участь понад 1000 спеціалістів. Серед них 309 фахівців рівня Middle, 298 — Senior та 147 на позиції Lead. Близько половини (474) опитаних фахівців працюють у компанії понад 3 роки.

Спеціалісти вважають, що найбільшого прориву у майбутньому слід очікувати у хмарних обчисленнях, машинному навчанні та великих даних. Галузі, де будуть відбуватися найбільші інновації — військові технології, промислове виробництво внаслідок автоматизації, будівельна та медичні галузі, а також зелена енергетика.

Розкажіть друзям про новину