28 Тра 2024, 12:28

Heinz запропонував уявити смак кетчупу з маринованих огірків

Heinz придумав нестандартну стратегію для запуску свого нового кетчупу зі смаком маринованих огірків. Кампанія «You Can Already Taste It», створена рекламним агентством Rethink, запрошує людей оцінити нову приправу, спираючись виключно на свою уяву.

Компанія взяла інтерв’ю у нью-йоркців, знімаючи їхні реакції, коли вони намагалися передбачити, яким буде смак Heinz Pickle Ketchup. Учасники опитування використовували такі слова, як «магічний», «пікантний» та «бургерний».

«Побачивши, як шанувальники описують смак нашого нового кетчупу з маринованими огірками ще до того, як він з’явився у продажу, ми надихнулися піти туди, куди жоден бренд не заходив раніше, і випустити першу дегустаційну версію», — зазначила бренд-менеджерка Heinz Ліззі Гудман.

Heinz використав різноманітні диджитал платформи для поширення інформації: кампанія розміщена на Snapchat, Spotify, TikTok та YouTube за допомогою аудіо- та відеореклами, банерів на екранах та інтерактивних форматів.

Крім того, Heinz співпрацював з креаторами в TikTok та Instagram у рамках челенджу «You Can Taste It, Now Make It». Інфлюенсери будуть поєднувати новий кетчуп з іншими продуктами, не пробуючи його, а потім ділитися своєю реакцією на попередні відгуки своїх підписників.

Шанувальники також мають шанс виграти річний запас кетчупу Heinz, розмістивши свої гіпотетичні відгуки на сайті YouCanAlreadyTasteIt.com до 3 липня.

Для подальшого просування свого нового продукту Heinz розмістив зовнішню рекламу в таких людних місцях, як Ріглі Філд, Янкі-Стедіум, Таймс-сквер, Коні-Айленд та Нью-Йорк. Реклама містить апетитні зображення бургерів, вкритих кетчупом і маринованими огірками.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео