09 Січ 2024, 17:33

Heinz присвятив кампанію продавцям сендвічів біля футбольного стадіону

В Італії найбільш визнаною асоціацією з футболом є сендвіч. Цей особливий зв’язок надихнув компанію Heinz на створення нової бренд-платформи для соусів «Proud Sponsor of Calcio Mangiato», створеної креативною агенцією DUDE Milan, яка вшановує справжніх героїв футбольних стадіонів — тих, хто робить сендвічі.

Calcio Mangiato означає «Eaten Football», що пов’язує бренд з усіма тими моментами, де світ футболу зустрічається зі світом їжі, починаючи з відомого ритуалу передматчевого або післяматчевого сендвіча, спожитого за межами стадіону.

У центрі кампанії — сендвічмейкери Мауро, Софія та Руджеро. Ці герої щонеділі стоять біля стадіону своєї футбольної команди, не маючи змоги зайти всередину і насолодитися грою.

Heinz дав можливість виробникам сендвічів вперше в їхній кар’єрі потрапити на стадіон, щоб подивитися гру і стати частиною натовпу вболівальників. Весь стадіон подякував їм бурхливими оваціями та спеціальним оголошенням по гучномовцях. Потім, щоб продовжити традицію приготування сендвічів до та після матчу і переконатися, що ніхто не залишився голодним, компанія Heinz домовилася з трьома італійськими шеф-кухарями, які взяли на себе відповідальність за виробництво сендвічів.

Тепер Heinz та DUDE готуються поширити цей дух по всій Італії, святкуючи непохитну любов між їжею та футболом.

Кампанія проходить на італійському телебаченні, а також на каналах Heinz Italia у Facebook, YouTube та Instagram. Інфлюенсери, які взяли участь у зйомках фільму, також висвітлювали активацію на своїх каналах, даючи інтерв’ю та ділячись спеціальними рецептами, створеними з цієї нагоди.

«Ми хотіли відзначити справжніх героїв стадіонів, які ніколи не припиняють наполегливо працювати, щоб зробити кожен матч незабутнім. Зрештою, це те саме, що ми робимо з нашими соусами: додаємо смаку, щоб зробити досвід унікальним», — заявила Фіамма Одетта Сінібальді, старший бренд-менеджер соусів компанії Kraft Heinz.

«Список брендів, які так чи інакше намагаються пов’язати себе зі світом футболу, безкінечний, — додав Лівіо Базолі, головний креативний директор і партнер DUDE Milano, — але дуже мало хто має справжній зв’язок з цим видом спорту і ще менше тих, хто може сказати про нього щось нове. З Calcio Mangiato ми створили з Heinz нову творчу платформу, яка демонструє ніколи раніше не бачений, але універсальний кут зору на цей вид спорту: той, де їжа і футбол зустрічаються, створюючи унікальні історії. Герої стадіону — це лише початок, ми не можемо дочекатися, щоб розповісти більше».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео