21 Июн 2022, 12:16

Gucci випустив свій власний фірмовий напій

Дім високої моди Gucci увійшов у світ коктейлів, створивши власний фірмовий напій спільно з Джорджіо Барджані.

Барджані є заступником керівника одного з найбільш інноваційних і в той же час найтрадиційніших барів у світі, лондонського бару Connaught, двічі визнаного найкращим рестораном світу в 2020 та 2021 роках, де Барджани працює вже вісім років.

Син рестораторів та онук парфумерів, Барджані каже, що він «навчився вдома мистецтву гостинності, що абсолютно необхідно для моєї нинішньої роботи, де потрібно любити публіку та підбирати коктейлі відповідно до смаків тих, хто перед тобою».

«Існує спорідненість між мною, який залишив Тоскану, але зберіг своє коріння, і флорентійським брендом, який ніколи не урізав їх, відчуваючи себе вільним і всеосяжним, щоб вітати кожну пропозицію та кожну нову ідею».

Люксовий коктейль називається Elisir d’Elicriso. Розкішний флакон виглядає так, ніби виконаний у майстерні парфумера. Він зроблений з рожевого кришталю, а на шийці звисає смарагдова бирка з назвою. Напій був приготовлений для розкішного бару та кафе Gucci Giardino 25 у Флоренції.

До складу коктейлю входять еліксир середземноморських трав та ефірні олії безсмертника італійського. Кожна пряна нота напою змусить відчути себе так, ніби відпочиваєш під тосканським сонцем. Напій є універсальним, і його можна пити кількома способами. Незалежно від того, як вживаєш алкоголь, Gucci обіцяє, що це буде стильно.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео