29 Чер 2022, 16:09

Gucci створив колекцію одягу для тварин

Італійський люксовий бренд представив колекцію Gucci Pet для собак та котів. До лінійки увійшли брендовані жилети, повідці, лежанки та миски.

Асортимент включає також тримачі для сумок і чохол для Air Tag, всі вони доступні з одних і тих же матеріалів, які можна комбінувати один з одним.

У колекції також представлені дизайнерські предмети для дому, наприклад, мініатюрні диванчики, на яких можуть відпочивати домашні тварини, миски для годування з різними принтами у вигляді будиночків, кришки для мисок, а також килимки для годування.

Для тих вихованців, які часто подорожують, є принтовані переноски. Одяг включає поло, футболки, накидки яскравої палітри з фірмовими мотивами, як полунички та сердечка, літери G та класична монограма, які також можна побачити у продуктах люксового бренду.

Ціни варіюються від 220 до 7500 доларів.

Відповідно до прагнення Gucci до сталого розвитку, колекція Gucci Pet включає предмети з переробленого поліестеру, переробленої бавовни або деметри, матеріалу Gucci, створеного з відновлюваних та біологічних джерел.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео