07 Жов 2022, 13:47

Google відзначив сексуальну орієнтацію Велми із «Скубі-Ду»

Творці анімаційної франшизи офіційно зізналися, що одна з головних героїнь мультфільмів Велма Дінклі симпатизує дівчатам. Тепер Google вирішив це відзначити.

Користувач Twitter опублікував відео з фільму «Скубі-Ду: Витівка чи насолода!», нового дитячого фільму про Хелловін, прем’єра якого нещодавно відбулася. У кліпі банда зустрічає суперлиходійку та суперкруту дизайнерку костюмів Коко Діабло, а Велма миттєво закохалася в неї.

Шанувальники зраділи, а музикантка і акторка Гейлі Кійоко, яка зіграла Велму в приквелі 2009 року «Скубі-Ду: Таємниця починається», зазначила, що технічно Велма-лесбіянка вже існувала.

Google також перейнявся цим духом, надавши WLW-родзинку у якості конфеті. Якщо вбити в пошукову стрічку Google ім’я Велми, то на сторінці з’явиться салют із конфеті у вигляді Pride-прапорів.

Хоча в минулому Google піддавалася критиці за невдачі у боротьбі з гомофобією та харасментом на YouTube, компанія регулярно відзначає історію гордості та ЛГБТК у Google Doodles та інших великодніх яйцях.

Велма також отримала свій власний анімаційний серіал-приквел на HBO Max, «Велма».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео