14 Вер 2022, 13:46

Google розробив веб-шрифт з кольорових емодзі високої роздільної здатності

У новому оголошенні Google сказав, що робить мову смайликів більш анімованою, ніж будь-коли. Серед його випусків, особливо цікавих для дизайнерів, — новий шрифт під назвою «Color Noto Emoji».

Color Noto Emoji має 3664 схвалених Unicode смайликів, що доступні у Google Fonts — безкоштовній бібліотеці універсальних веб-шрифтів технологічного гіганта. Тепер можна вставляти пропозиції на веб-сайти з кольоровими смайликами, і вони не будуть відображатися на інших екранах у вигляді квадратних блоків.

Високоякісний шрифт з емодзі, відмінний від Wingdings, тепер можливий завдяки новому формату кольорового шрифту під назвою COLRv1. При цьому смайлики сприймаються як літери, тому їх можна масштабувати «з чіткістю, яку ми звикли чекати від діджитал зображень», — пояснює у своєму блозі Дженніфер Деніел, креативний директор Emoji and Expression у Google.

Google демонструє, як шрифт Color Noto Emoji можна легко налаштувати на графіку на власний смак за допомогою сімейства симпатичних, але різних качечок. Все, що потрібно, — це просте перемикання колірної схеми, щоб створити індивідуальний стиль.

Color Noto Emoji спочатку буде запропонований браузеру Chrome. На момент публікації шрифт Noto Color Emoji від Google вже використовується на більш ніж 38 веб-сайтах.

За словами Google, ще одним важливим нововведенням у світі смайликів є випуск 31 нового дизайну для Android, які з’являться у грудні. До них відносяться крило, обличчя, що тремтить, і руки вліво і вправо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео