27 Гру 2022, 11:57
PR

Фармацевтична компанія «Дарниця»: «Небайдужість — це наше!»

«Дарниця» зосередилась на реалізації своєї гуманітарної місії. Компанія підтримує лікарів та пацієнтів в кризових ситуаціях, інвестує кошти в освіту та дбає про екологічне використання ресурсів. 2022 рік став для «Дарниці» періодом активної підтримки ЗСУ та тих, хто постраждав через війну. Загартована «Дарниця» продовжує допомагати країні!

Співпраця з державою

У співробітництві з МОЗ та РНБО в квітні цього року «Дарниця» зареєструвала препарат для захисту населення від радіації – йодид калію. Це безпрецедентний випадок плідного співробітництва бізнесу та держави. Адже зазвичай на розробку, реєстрацію та запуск лікарського препарату йде до 2-3 років, а в цьому випадку препарат запущений у виробництво за 12 днів.  Компанія передала на потреби МОЗ 6,5 млн доз йодиду калію безкоштовно, а також 400 тис. доз препарату для захисту у разі застосування хімічної зброї.

Допомога  безкоштовними  ліками

Починаючи з 24 лютого, компанія передала на благодійні потреби вже більше ніж 2,2 млн упаковок ліків вартістю понад 200 млн гривень. Цю допомогу отримали понад 200 лікарських закладів та благодійних фондів. Нещодавно вантажівка з ліками виробництва «Дарниці» на суму майже 6 млн грн. прибула на Херсонщину у складі гуманітарного конвою фонду «Місто добрих справ». Команда «Дарниці» також долучилася до благодійної ініціативи і зібрала теплі речі, засоби гігієни, побутову хімію та харчі.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Підтримка ДарГероїв

Співробітники «Дарниці» створили у своїй внутрішній мережі закриту спільноту #Ми_разом з метою допомоги своїм колегам, які боронять Україну у лавах ЗСУ та ТрО. Таких героїв у колективі аж 24. За час існування спільноти співробітники зібрали понад 730 тис. грн, на які придбали автомобіль, дрони, ретранслятор, радіостанції, турнікети та інші потрібні речі. Збирають гроші за допомогою благодійних аукціонів та інших цікавих активностей.

Піклування про ментальне здоров’я

«Дарниця» проводить навчання для лікарів, організувала тренінг для психологів гарячої лінії 1551 (Контактного центру Києва), а також запустила інформаційну онлайн-платформу в рамках великого освітнього проєкту про ментальне здоров’я.

Відзнака фармацевтів

Компанія започаткувала премію для фармацевтів, що працюють в аптеках — «ДарВідзнака», аби подякувати героям, які докладають зусиль для збереження здоров’я нації. Премії у розмірі 30 тис. грн та пам’ятні набори від «Дарниці» отримали 5 переможців, що були визначені загальноукраїнським голосуванням.

Підтримка освіти

Разом з БФ Zagoriy Foundation компанія надала підтримку Українському католицькому університету у розмірі 1,2 млн грн на викладацькі та студентські стипендії.

Боротьба зі стигмою в  питаннях болю

«Дарниця»продовжує освітній проєкт «Знеболь», покликаний боротися зі стигматизацією жіночого болю. У рамках співпраці з ГО «Землячки» у цьому напрямку, передала лікарські засоби для захисниць України.

Допомога в  пошуку ліків

Компанія відкрила власний безкоштовний кол-центр задля допомоги українцям у пошуку ліків будь-якого виробника в аптеках країни. А у разі відсутності потрібного лікарського засобу в аптечних мережах, оператори лінії можуть надати інформацію щодо можливої заміни по активній діючий речовині.

Волонтерство

В перший місяць війни, у найважчий для аптек час, компанія направила понад 50 своїх співробітників, що мають фармацевтичну освіту, на безкоштовну допомогу аптечним мережам у якості фармацевтів-волонтерів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео