01 Кві 2024, 10:00

FADO та Anima запустили безпрецедентний проєкт для підтримки психоемоційного здоров’я українців

У відповідь на потребу в підтримці психічного здоров’я, що зростає з кожним днем, провідний виробник інженерної сантехніки FADO у співпраці з передовим нейротехнологічним стартапом Anima анонсував запуск спільного проєкту, спрямованого на зміцнення емоційного добробуту українців. Завдяки інноваційному нейронауковому тесту кожен охочий може оцінити свій психоемоційний стан. Тест доступний без будь-якої оплати за спеціальним промопосиланням.

Для проходження тесту потрібно всього лише 10-15 хвилин вільного часу, наявність ноутбука або персонального комп’ютера з вебкамерою і доступ до Інтернету. Під час тестування користувач бачитиме зображення різного емоційного забарвлення, а вебкамера фіксуватиме рух сітківки ока та емоційні коливання.

Компанія FADO, як ніхто інший, розуміє, що такі буденні, проте важливі процеси, як будівництво, ремонт або заміна відпрацьованої сантехніки на нову, можуть спричиняти неабиякі нервування.

«Будь-який елемент інженерної системи потребує професійного контролю. І наша нервова система — так само. Адже її вчасна перевірка та профілактика — основа надійної роботи на довгі роки. Тому ми у FADO спільно з українським стартапом Anima ініціювали безпрецедентний проєкт на підтримку емоційного стану українців. Ми розуміємо, як це важливо, особливо сьогодні, коли допомоги потребують не тільки Збройні сили України. Цей спільний проєкт акцентує увагу на тому, що піклуватися про себе і свій внутрішній стан, особливо в наших реаліях необхідність, яку варто зробити частиною нашого життя», — прокоментував Іван Ніжнік, СМО FADO.

За 15 років на ринку України бренд FADO зарекомендував себе як гарант надійної інженерної сантехніки, що є результатом наукових досліджень і технічних вдосконалень. Будь-яка продукція чи сервіс FADO, які обере замовник, дилер або інсталятор, гарантовано матиме позначку «на роки». Компанія несе відповідальність не тільки за якість, але й за фінальний результат.

Люди часто схильні як недооцінювати, так і переоцінювати свій психічний стан. І це особливо відчутно зараз, під час війни. Така поведінка може призвести до втрати якості життя, зниження продуктивності або навіть виникнення психічних розладів. 

Anima нейронауковий тест, який поєднує в собі технологію ай-трекінгу з добре відомими психометричними тестами та аналізує біомаркери уваги. Така комбінація технологій і науки дозволяє більш точно оцінити різні психоемоційні стани: тривогу, депресію та рівень стресу, навіть у ситуаціях, де самооцінка може бути ненадійною. Унікальний підхід Anima не просто визначає потенційні проблеми психічного здоров’я, а й пропонує персоналізований аналіз та рекомендації. Anima пропонує індивідуальні стратегії для покращення психічного добробуту, оскільки розуміє ваші особисті налаштування системи уваги.

«Інструмент працює як своєрідний термометр для психіки, який попереджає вас про небезпечні тенденції і допомагає обрати найкращі стратегії поведінки задля збереження нормалізованого життя. Ми вдячні компанії FADO за співпрацю. Підтримка українськими підприємцями технологічних інновацій для збереження добробуту є запорукою розвитку країни», — сказав Роман Гавриш, співзасновник Anima.

Скористайтеся пропомопосиланням та розпочинайте тест*. Лінк дає можливість безкоштовно пройти один тест одному користувачу. Ваше психоемоційне здоров’я — це важливо!

* Даний тест доступний тільки з ноутбуку або персонального компʼютера із наявною вебкамерою.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео