30 Сер 2022, 17:18

Facebook почне підтримувати NFT, оновивши домашню сторінку користувачів

Незамінні токени (NFT), начебто, охопили всі куточки Інтернету. Тепер навіть Facebook запускає NFT у маси з новим оновленням своєї стрічки.

Материнська компанія Meta раніше представила таке ж нововедення на платформі Instagram і тепер прагне надати колекціонерам можливість безперешкодно обмінюватись діджитал токенами з Facebook.

Платформа дозволяє користувачам підключати гаманець до свого облікового запису, де вони потім можуть вибрати, який токен вони хотіли б опублікувати. Це відповідає тій же процедурі при завантаженні в Instagram.

Предмети колекціонування, які були розміщені на Facebook, матимуть мерехтливий ефект, а також деталі художника та іншу інформацію, яку автор хоче відобразити, майже працюючи як своєрідна міні-галерея у користувальницькій домашній стрічці.

Meta підтримуватиме діджитал токени з блокчейнів Euretheum, Polygon та Flow.

Незважаючи на крах ринку NFT в останні місяці, Meta, як і раніше, зацікавлена ​​в його просуванні. Зайве говорити, що діджитал художники безперечно отримають більшу популярність серед периферійної спільноти завдяки широкому охопленню аудиторії Facebook.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео