26 Жов 2022, 11:34

Дзюдоїстка Дар’я Білодід стала обличчям лінійки українського бренду

Кампейн з Бронзовою призеркою Олімпійських ігор в Токіо, Дар’єю Білодід було знято в Іспанії, де наразі титулована дзюдоїстка перебуває на зборах. Зйомку присвячено українцям як нагадування про те, як необхідно триматись в тяжкі моменти. 

Дар’я була обрана у якості героїні кампейну бренду Rikky Hype, як символ неймовірної внутрішньої та фізичної сили. Спортсменка на власному досвіді доводить, що необхідно вірити в себе: якщо вірити, що ти можеш з усім впоратись — сили дійсно знайдуться. 

Бувають дуже важкі періоди, але я розумію , якщо я здамся та опущу руки, краще не стане. Від цього я не стану успішною та щасливою. Завжди треба продовжувати йти вперед, не дивлячись на труднощі
Дар’я

До осіннього дропу увійшли спортивні костюми зі світшотами та штанами-джогерами у світлих відтінках, білосніжні топи білизняного типу та комплект з топу та лосин світло-кавового відтінку.  

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Для зйомки обрані іспанські пляжі, що нагадують такі близькі пейзажі півдня України. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео