19 Вер 2022, 17:08

Дитячі малюнки з проєкту «Сміливість бути поруч» перетворили у NFT

Колекцію дитячих малюнків «Сміливість бути поруч» відтепер можна оглянути та придбати в цифровому форматі NFT на одному з найбільших торгових майданчиків у світі Open Sea.

Цифрова версія дитячих малюнків створена в рамках проєкту «Сміливість бути поруч». Тепер користувачі інтернету можуть інвестувати в ці твори, заодно зробивши пожертву на допомогу дітям, які постраждали від війни.

Світ змінюється, і використання нових інструментів є необхідним. Зважаючи, що нашим завданням є охопити якомога ширшу аудиторію та долучити людей до нашого благодійного проєкту «Сміливість бути поруч», цифрові версії малюнків та NFT ідеально для цього підходять. Будь-хто в світі може придбати NFT-версію дитячого малюнка і стати єдиним власником цифрової копії. А Open Sea, як одна з найбільших світових NFT платформ, робить дітей, які малювали ці малюнки творцями нового цифрового мистецтва.
Андрій Мельник
директор департаменту маркетингу Кредобанку

У колекції зібрано 17 малюнків. Частина з них продається в режимі аукціону, який триватиме до 17 грудня 2022 року, а частина може бути куплена відразу. До кожного можна запропонувати свою ціну, за яку готові придбати малюнок. Нагадаємо, раніше в рамках «Сміливість бути поруч» була створена віртуальна 3D-галерея, а також малюнки були перетворені у постери, колекцію яких можна придбати на платформі prom.ua до 27 вересня 2022 року.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео