29 Тра 2023, 13:57

Дракосики збирай – діткам допомагай: Епіцентр організував благодійну ініціативу для дітей

Епіцентр та казкові дракосики допоможуть дітям Запоріжжя відновити своє ментальне здоров’я. Спільно з магазинами товарів для дітей E.PIC, ГС «Мережа Глобального Договору в Україні» та ком’юніті-центром Mental Help компанія організувала благодійну ініціативу «Дракосики збирай – діткам допомагай». Купуючи м’які іграшки з колекції «Дракосики», покупці долучаться до облаштування дитячої кімнати в ком’юніті-центрі «ОПЛІЧ ХАБ» проєкту Mental Help у Запоріжжі.

Через війну 75% українських дітей мають травмовану психіку. Для того, щоб допомогти дитині поліпшити настрій, відновити психологічний та емоційний стан, ментальне здоров’я, потрібно забезпечити її максимальною увагою, створивши простір для організації майстер-класів, проведення корисного та цікавого дозвілля. Епіцентр та наші  магазини дитячих товарів  E.PIC з радістю підтримали важливий проєкт, бо ми переконані, що разом можемо подарувати дітям радість дитинства, що сприятиме їх лікуванню й оздоровленню.
Ірина Шинкаренко
директорка з реклами та маркетингу «Епіцентр»

Ком’юніті центр – це простір безоплатної психологічної допомоги українцям. А поки батьки займатимуться з фахівцями, дітки безпечно та корисно зможуть провести час у дитячій кімнаті під наглядом спеціалістів. Дракосики впевнені: немає нічого важливішого за наших дітей. Шукайте дракосиків в дитячих магазинах E.PIC в мережі «Епіцентр» та допомагайте дітям.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео