Даша Астаф’єва закликала «підсолодити боротьбу» у ролику української мережі супермаркетів
22 Січ 2025, 11:28

Даша Астаф’єва закликала «підсолодити боротьбу» у ролику української мережі супермаркетів

Мережа NOVUS презентувала новий рекламний ролик із зірковою амбасадоркою — Дашею Астаф’євою.

Кампанія присвячена фестивалю власних марок «Щедрі знижки, бо своє», який триватиме з 23 січня до 5 лютого. Головна ідея ролика — не лише заохотити до вигідних покупок, а й нагадати про важливість благодійності.

У новому ролику Даша Астаф’єва тримає в руках цукор ТМ NOVUS і закликає підсолодити боротьбу разом із власною маркою мережі. Ця кампанія стала другою частиною історії, що почалася у 2024 році. Тоді NOVUS запустив першу серію в підтримку благодійної ініціативи «Воля»: Даша Астаф’єва пропонувала «насолити ворогу» за допомогою Соледарської солі «Воля», весь прибуток з якої мережа передавала на дрони для передової.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

У продовженні рекламної кампанії у 2025 році, акцент зроблено вже на цукрі ТМ NOVUS. Як і в першій частині — з благодійною метою, адже з кожного проданого товару власної марки 1 гривня спрямовується на підтримку українських військових — 3 ОШБР.

Розкажіть друзям про новину