25 Мар 2022, 10:59

Costa Cruises пропонує біженцям з України житло на кораблі

В останні пару років туристична індустрія переживала неспокійні часи, і тепер, коли інші переживають важкі часи, вона активізується та допомагає чим може. Слідом за Airbnb італійська компанія Costa Cruises запропонувала своє судно Costa Magica як тимчасове житло для біженців з України.

В даний час судно пришвартоване біля одного з узбереж Італії, але простоює через COVID-19. Тому круїзна компанія виявила бажання перетворити його на потенційний тимчасовий хаб та допомогти підтримати наплив українських біженців, які в’їжджають до країни.

Корабель був запропонований італійському уряду в рамках планів Національного цивільного захисту щодо розміщення українців, повідомив агентствам новин представник Carnival Corporation Роджер Фріззелл. Costa Cruises має намір покрити витрати на виконання цієї обіцянки, включаючи заробітну плату та харчування.

«Costa Cruises з великою тривогою стежить за драматичними подіями в Україні», — йдеться у повідомленні компанії. «Наші думки із потерпілими людьми, у тому числі із сім’ями наших українських колег, які зі зрозумілих причин турбуються про своїх близьких». Він також надав «негайну підтримку», передавши медичне приладдя та ліки нужденним українцям.

Окремо сімейний фонд Міккі та Мадлен Арісон, що належить Carnival Corporation, жертвує 3 млн. доларів організаціям, які підтримують українських біженців, а саме World Central Kitchen, Direct Relief та UNICEF USA. Флагман компанії Carnival Cruise Line також пообіцяв World Central Kitchen виділити 50 тисяч доларів на підтримку своїх українських співробітників.

Джованні Тоті, губернатор італійського регіону Лігурія, хоч і зворушений цим жестом, каже, що круїзний лайнер поки не потрібен, додавши, що допомоги волонтерів з усього світу було достатньо.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео