17 Июн 2022, 10:00

Coca-Cola йде з росії

Компанія Coca-Cola та її існуючі клієнти в росії «перебувають у процесі виснаження складських запасів», йдеться у заяві Coca-Cola.

Компанія та її клієнти розпродають наявні запаси. Як тільки запаси будуть вичерпані, вона «більше не вироблятиме або продаватиме Coca-Cola або інші бренди Coca-Cola Company в росії».

Coca-Cola HBC Росія входить до групи Coca-Cola HBC, яка є одним з найбільших виробників напоїв під брендами The Coca-Cola Company. У Росії працює 10 заводів компанії — у Москві, Московській області, Санкт-Петербурзі, Самарі, Єкатеринбурзі, Ростовській області, Новосибірську, Красноярську та Владивостоку.

Корпорація Coca-Cola Company заявила про призупинення роботи на ринку росії на 13-й день після розв’язання повномасштабної війни проти України. Тоді компанія заявила, що «продовжить відслідковувати ситуацію та оцінювати її з огляду на те, як розгортатимуться події».

Coca-Cola HBC розливає та продає напої виключно на своїх 29 ринках, включаючи Грецію, Італію та країни Східної Європи, повідомляється на її веб-сайті.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео