11 Вер 2023, 16:30

Чипси з тортильї вилучили з продажу через смерть підлітка

Влада штату Массачусетс розслідує смерть підлітка Гаррі Волобаха, батьки якого вважають, що їх дитина померла через чипси «One Chip Challenge».

Техаський виробник Paqui звернувся до ритейлерів із проханням припинити продавати чипси, а також заявив, що «глибоко засмучений смертю» Волобаха.

Чипси «One Chip Challenge» коштують близько 10 доларів і продаються у картонній коробці у формі труни. На упаковці міститься попередження про те, що снек призначений для дорослих, і його слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Десятки людей, включно з дітьми, публікують відео з реакцією на гостроту чипсів після їх поїдання. На деяких відео видно, як люди давляться, кашляють і просять води.

@alwuhu I AINT GO THROUGH A BURNING BUNGHOLE FOR IT TO NOT DO WELL GUYS 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 #onechipchallenge #spicy #chips #asian ♬ original sound – Alan Wu

Минулого року лікарі швидкої допомоги були викликані до школи в Міннесоті, коли 7 учням стало погано після участі в челенджі.

«У вас можуть бути дуже легкі симптоми, такі як печіння або поколювання губ, але можуть бути і більш серйозні симптоми, — сказала доктор Лорен Райс, керівник дитячої невідкладної медицини в Медичному центрі Тафтса в Бостоні. — Це пов’язано з інгредієнтами, які використовуються. Є деякі спеції, такі як капсаїцин, який використовується у складі перцевих балончиків, тому це дуже сильні хімічні речовини. Деякі з найбільш серйозних симптомів, які ми спостерігаємо, це сильний біль у животі або нудота і блювота».

Поліція повідомила, що в п’ятницю їх викликали до будинку Волобаха і виявили, що він «не реагує і не дихає». Його доставили до лікарні, де констатували його смерть. Родина та друзі Волобаха вважають, що причиною його смерті стали чипси, і його сім’я закликала прибрати їх з полиць магазинів.

Окрім назви «One Chip Challenge», на упаковці викладені правила челенджу, які заохочують покупця з’їсти всю чипсину, «почекати якомога довше, перш ніж пити або їсти» і опублікувати свою реакцію в соціальних мережах. На упаковці також зазначено, як довго людина може протриматися за шкалою від однієї хвилини до однієї години.

На звороті упаковки міститься застереження для покупців не їсти чипси, якщо вони «чутливі до гострої їжі, мають алергію на перець, пасльонові або капсаїцин, є вагітними або мають будь-які медичні захворювання».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео