08 Чер 2023, 17:18

Cardi B показала, як приготування їжі вдома може бути приємним

Німецький бренд продуктів харчування та напоїв Knorr представив Knorr Taste Combos меню смачних, поживних та доступних рецептів, які поєднують смачне тріо овочів, пісний білок та ароматні продукти Knorr, і які можна приготувати вдома менш ніж за 30 хвилин та менш ніж за 4 долари за порцію.

Бренд співпрацював із суперзіркою, підприємицею, матір’ю, давньою прихильницею Knorr та домашньої кухні Cardi B, щоб представити смакові комбінації Knorr та показати сім’ям у всьому світі, як смачно та легко можна приготувати їжу вдома, використовуючи широкий асортимент улюблених сімейних продуктів Knorr, таких як бульйон, рис та макаронні гарніри.

Серед рецептів, які презентує Knorr, є один, який бренд офіційно називає «Комбінація смаків від Cardi B». Цей рецепт передбачає лише кілька смачних інгредієнтів, таких як куряче м’ясо, овочеве асорті та ароматний курячий бульйон Knorr, який є основним продуктом на кухні зірки.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Knorr є основним продуктом на моїй кухні та інгредієнтом, з яким я готую страви вже багато років, каже Cardi B. Моя страва Cardi B Taste Combo поєднує в собі білок, овочі та бульйон Knorr. Цей бульйон, до речі, є моїм секретним інгредієнтом, який надає смаку моїй родині! З Knorr кожен може створювати власні смачні комбо на власній кухні».

Кампанія «Knorr Taste Combos» натхненна багаторічним прагненням бренду допомагати сім’ям готувати вдома разом не лише смачні, але й прості та доступні страви.

«У той час, коли багато хто звертається до комбінованих страв, щоб отримати легку їжу, яка має чудовий смак і радує всіх присутніх за столом, кампанія «Knorr Taste Combos» має на меті нагадати всім, що таку смачну їжу також можна приготувати вдома на кухні, сказала Джина Кірофф, керівниця відділу маркетингу в Північній Америці компанії Knorr. Співпрацюючи з Cardi B, шанувальницею продукції Knorr, а також зайнятою матір’ю, ми знали, що зможемо надихнути сім’ї на створення страв, які, можливо, не схожі на фаст-фуд, але дуже смачні».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео