05 Жов 2022, 17:35

Brocard відновила роботу в Україні

Мережа Brocard відновила роботу в Києві та інших містах України з 5 жовтня.

Компанія заперечила інформацію щодо російських власників, заявивши, що компанія не контролюється органами державної влади росії та не є власністю громадян рф. Відповідну заяву опублікували на сайті компанії.

«Відповідально повідомляємо, що холдинг BROCARD, до якого входять компанії «Брокард-Україна» та «Егзагон», НЕ контролюється органами державної влади росії і НЕ є власністю громадян рф». – йдеться у заяві.

«Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Брокард-Україна» та ТОВ «Егзагон» є громадянин Франції Філіп Бенасен, що відображено в державному реєстрі. Ще в березні поточного року була розпочата процедура продажу корпоративних прав компаній, які є власниками «Брокард-Україна» та «Егзагон». Вона була проведена відповідно до норм міжнародного законодавства та законів України і завершена в травні 2022 року»

Brocard засуджує агресію росії і з перших днів повномасштабної війни перерахували на ЗСУ більше 50 мільйонів гривень. А також додали, що, аби подолати наслідки війни та допомогти армії, «готові платити суттєвий відсоток від прибутку».

«Поточна ситуація показує, що існування холдингу знаходиться під загрозою, рахунки та матеріальні цінності заблоковані, виникла величезна заборгованість по оренді та перед постачальниками товарів та послуг.

Просимо Президента та органи державної влади розібратися та не допустити знищення бізнесу, який протягом багатьох років працював виключно в правовому полі, був великим платником податків та надав робочі місця для майже 2000 громадян України».

Нагадаємо, раніше суд наклав арешт на 100% коропоративних прав ТОВ “Брокард-Україна”, які належать кіпрській компанії Інденон Холдинг Лімітед, а через неї – власниці російської мережі “Л’Этуаль” росіянці Тетяні Володіній.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео