20 Май 2022, 13:18

Бренд снеків випустив сирні крекери, створені під ритми хіп-хопу

Коли бренд сирних крекерів Cheez-It, що виробляється компанією Kellogg, натрапив на дослідження, проведене в Швейцарії, що стверджувало, що витримка сиру під ритми хіп-хопу може підсилити його смак та запах, компанія вирішила укласти партнерську угоду зі стрімінговим музичним сервісом Pandora, щоб перевірити цю теорію.

Згідно із заявою, бренд хотів з’ясувати, чи справді темп і звукова частота хіп-хоп пісень можуть вивести смак знаменитої закуски на новий рівень. Таким чином, він працював з Pandora, щоб постаріти сир, використовуючи унікальні вібрації музики хіп-хопу протягом цілих шести з половиною місяців.

В результаті вийшла перша у світі закуска з акустичною витримкою, в якій любов до хіп-хопу поєднується зі смаком сиру.

Зацікавлені шанувальники можуть отримати коробки Cheez-It x Pandora на офіційному сайті з 26 травня.

В ознаменування запуску закусок на провідному радіо SiriusXM ведучому Суею Келлоуею було доручено представити нові ексклюзивні серії Living Legendz на YouTube, де представлені інтерв’ю з великими хіп-хоп виконавцями та документально показано, як ці імена змінили музичну індустрію.

«Ця співпраця — ідеальне поєднання моїх улюблених речей: хіп-хопу, диких інновацій і Cheez-It», — сказав Келлоуей.

«Хіп-хоп вплинув на багато життів, тому я з нетерпінням чекаю на можливість побачити, чи зможуть фанати відчути вплив найулюбленішого музичного жанру у світі на ці крекери».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео