19 Вер 2023, 16:20

Бренд мила випустив ролики, де слони займаються сексом та не тільки

Рекламні ролики кампанії бренду мила Pure Rush Soap сповнені запозичених мотивів: лев тягне ведучого Роміна Вайлда за ногу, коли той говорить; два слони займаються сексом, і кенгуру, що боксують, наприклад.

Але, з іншого боку, бренд Pure Rush присвячений порятунку планети та її дикої природи, і глядачі не можуть звинувачувати розважальну цінність реклами.

Інгредієнти Pure Rush рослинного походження, без штучних ароматизаторів, барвників, миючих засобів, сульфатів та ГМО.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Ролики називаються «The Adventures of Roamin Wild», що є посиланням на телепрограми про тваринний світ.

Виділяючи частину свого прибутку на важливі справи та організації, Pure Rush активно сприяє вирішенню деяких з найбільш нагальних глобальних проблем, включаючи зміну клімату, доступ до чистої води та стійке постачання продовольства.

Pure Rush прагне уникати типово чутливого та бадьорого тону, притаманного більшості цільових кампаній . Замість цього вони використовують нешанобливий гумор, щоб донести своє послання.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео