17 Лис 2023, 12:48

Благодійні іграшкові машинки та 1,2 млн за 5 год від LEGO Creators: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Безкоштовний освітній курс «Навчання під час воєнного стану»

Науково-популярне медіа «Куншт» запрошує вчителів середньої школи на безкоштовний освітній курс «Навчання під час воєнного стану» у рамках проєкту «Навчання для стійкості». Всеукраїнський проєкт передбачає низку активностей для українських вчителів, що зменшуватимуть негативний вплив війни на освіту дітей і підлітків у регіонах України, що найбільше постраждали від російської агресії. Після прослуховування 12 серій вчителі зможуть закріпити здобуті навички завдяки симулятору. Після успішного проходження курсу можна отримати сертифікат, що налічуватиме 0.1 кредиту ЄКТС (Європейської кредитна трансферно-накопичувальної системи). Тобто вчителі можуть використати цей досвід під час підвищення кваліфікації.

«Від малого до великого». Іграшкові машинки допоможуть захисникам на фронті

На початку листопада в рамках проєкту «ГЕРОЙCAR» спільно з мережами EVA та VARUS запустили акцію «Від малого до великого», щоб зібрати кошти на позашляховики для захисників України. На полицях національних торгових мереж EVA та VARUS з’явилися 10 000 особливих іграшкових машинок. Ці маленькі позашляховики — зменшені копії автівок, які вже понад рік передають підрозділам Сил Оборони. Кожен охочий може взяти участь в акції «Від малого до великого» та підтримати ініціативу «ГЕРОЙCAR», придбавши геройський пікапчик. Прибуток від продажу піде на придбання авто для потреб Сил Оборони України. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
1 200 000 гривень зібрано за 5 годин в межах ініціативи #LEGOwithUKRAINE

UNITED24 та LEGO Creators запустили спільну ініціативу та створили конструктори, присвячені видатним українським пам’яткам, для відновлення України. Вже за 5 годин у межах ініціативи вже зібрано 1 200 000 гривень.

Творці World of Tanks зібрали 1 млн доларів на швидкі

Понад 1 000 000 доларів зібрали творці легендарної гри World of Tanks на машини швидкої допомоги. У шість своїх активних ігор розробники додали унікальні українські тематичні набори в межах ініціативи WargamingUnited. Кошти з продажу цього контенту в іграх спрямовуються через UNITED24 на придбання спеціалізованих реанімобілів для українських медиків. Понад 90 000 благодійних наборів у 6 іграх вже придбали. До благодійної акції долучились гравці зі 115 країн світу. Найбільше у Німеччині, США, Польщі, Чехії та Великій Британії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео