03 Лис 2023, 13:00

Благодійні дріпи та «Найдовший у світі марафон»: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

«Кава, що відкриває очі». Fresh Black випустив благодійні дріпи, щоб зібрати кошти на розвідувальні дрони

Fresh Black випустив благодійну дріп-каву, щоб приєднатися до збору на український комплекс розвідувальних дронів «Джміль-1». Збір відкрив Микола Кокон, обсмажчик та власник проєкту «Темна конячка», який наразі служить у ЗСУ. На його збір будуть зараховані всі кошти, отримані з продажу благодійних дріпів. Спочатку її безоплатно прислав B2B маркетплейс зеленої кави Fantine. Далі ми обсмажили та змололи каву, а потім компанія Idealist допомогла зафасувати каву в дріпи. Дріпи продаються поштучно та коштують по 100 грн кожен. На вибір є дві позиції: Granja Paraiso92 SIDRA Double Fermentation і Porto 100 hours Villa Luz Colombia Natural. Придбати благодійну каву можна на сайті Fresh Black.

Від Австралії до Антарктиди: понад 14 000 людей з 65 країн долучилися до «Найдовшого у світі марафону»

До «Найдовшого у світі марафону», благодійного забігу підтримки та вдячності всім, хто наближає перемогу України, долучилося понад понад 14 000 людей в усьому світі, у 65 країнах світу на всіх континентах: від Австралії до Антарктиди. Люди бігли у США, Канаді, Австралії, Великій Британії, Німеччині, Польщі, Литві, Чехії, Естонії, Японії, Кенії, Саудівській Аравії, ПАР, Сенегалі, Індонезії та іншихих країнах, а також  дистанцію на підтримку українських героїв подолали полярники зі станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. У Києві свій кілометр подолали люди з протезуваннями, що відновлюються у реабілітаційному центрі «Незламні». Завдяки реєстраціям на всі забіги «Не зупиняйся!» вдалося зібрати понад 3 800 000 гривень для підсилення протиповітряної оборони України в межах збору «Запакуй небо ― прокачай ППО» від Нової пошти та фонду «Повернись живим».

Моршинська та РОДОВІДшкола подарували 11 школам Моршина та 12 школам Миргорода новітню освітню програму «Життя в долонях»

У жовтні заклади дошкільної освіти та початкові школи Моршина і Миргорода отримали ліцензії на інноваційну освітню программу  “Життя в долонях” завдяки партнерству IDS Ukraine та РОДОВІДшколи. Моршинська першою серед українських бізнесів підтримала соціальну ініціативу “РОДОВІДшкола – Майбутнє тут!” та інвестувала у цей проєкт 1 500 000 грн. Соціальна ініціатива об’єднує бізнес-компанії, меценатів і міські громади, які можуть долучатися до змін в освіті, купуючи ліцензії від РОДОВІДшколи, яка в свою чергу зобов’язується подвоювати їхню кількість. У такий спосіб удвічі швидше можна охопити навчальні заклади по всій Україні.

Тімоті Снайдер запустив збір на систему ситуаційного оповіщення Повітряних сил ЗСУ «Безпечне небо»

Амбасадор UNITED24 Тімоті Снайдер запустив персональний збір на систему виявлення повітряних цілей “Безпечне небо”. Це сучасна українська іноваційна розробка, здатна виявляти повітряні цілі, навіть ті, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їх маршрут для подальшої нейтралізації. А ще система використовує штучний інтелект, щоб передбачати, звідки можуть виникнути загрози. Початкова мета — 2 500 сенсорів вартістю 950 000 $. «Безпечне небо» допомагає виявити як крилаті ракети, так і БПЛА Shahed 136. Під час випробувань в 11 регіонах України система виявила 100% повітряних загроз без жодної помилки. З ефективністю роботи системи Тімоті Снайдер ознайомився особисто під час візиту до України у вересні. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео