02 Вер 2022, 10:06

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Мережа супермаркетів COMFY зібрала 2 057 578 млн гривень на «Валькірії»

На сьогодні зібрано 2 057 578 млн гривень. Зараз є можливість виграти один з 10 брелоків (виготовлених з винищувача рф) за донат від 200 грн у зборі на 15 “Валькірій”. Щоб виграти один з 10 ьрелоків, потрібно задонатити від 200 грн у Банку фонду Сергія Притули.

Мережа АЗК «WOG» зібрала 2 500 000 грн на лікування дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні

Мереже заправок зібрано 2 500 000 грн на лікування дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні. Ці кошти будуть передані благодійному фонду «Твоя опора» найближчим часом будуть спрямовані на закупівлю дефібрилятора й системи обігріву пацієнта для дитячої лікарні в Дніпропетровській області, яка спеціалізується на проведенні найбільш термінових та складних операцій. А також буде куплено наркозний апарат в операційну для дитячої лікарні у Львові, лікарі якої ледь не щодня оперують дітей, що постраждали внаслідок бойових дій.

VARUS зібрав 372 619 грн на благодійному розпродажі «Дитинство без війни»

Увесь серпень покупці платили у VARUS за акційні товари, щоб врятувати від війни українських дітей-сиріт. 372 619 грн вдалось зібрати на підтримку проєкту Childhood without War у серпні. Акція продовжується з 1 до 30 вересня. З кожної проданої одиниці буде перераховано від 1 до 7 грн на потреби проєкту “Дитинство без війни”.

«Моршинська» тепер на новому експортному ринку, у Польщі для підтримки економіки України

Продаючи «Моршинську» в Європі, компанія повертає кошти в Україну у вигляді податків, що сприяє зростанню економіки країни. З кінця лютого компанія передала води на благодійність більше, ніж на 30 мільйонів гривень. Ще 15 мільйонів гривень було передано на допомогу українській армії, волонтерським організаціям та працівникам компанії. З них 5 мільйонів гривень перераховано ЗСУ і приблизно стільки ж — благодійним фондам, які опікуються потребами армійців.

«Трушна перемога» піклується про посмішки ЗСУ і ВПО: артдіячі збирають гроші на мобільну стоматологію

3 вересня благодійний фонд «Трушна Перемога» збере на Арт-Заводі «Платформа» мистецьку спільноту, підприємців та свідомих громадян на фестивалі Smile Wanted. На ньому фундація збиратиме кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ, переселенців і мешканців областей, що найбільше постраждали від війни.

Компанія SOCAR відбудувала школу в Ірпені

В рамках проекту «SOCAR. Україна. Разом», SOCAR Energy Ukraine відновила пошкоджену школу №12 імені Заріфи Алієвої.

Мережа салонів краси BACKSTAGE допомагає фонду «Землячки»

Мережа салонів краси BACKSTAGE уклала договір із фондом «Землячки», який допомагає жінкам-військовим, і тепер мережа перераховує 100 000 грн щомісяця + спільно з клієнтами збиратиме на конкретну мету. У мережі тепер окремий рахунок і щомісяця у встановлюється нова мета та закриття потреб нової дівчини військовослужбовця.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео